Кристал виходить в 1/8 фіналу Кубку України серед аматорських команд

Кристал виходить в 1/8 фіналу Кубку України серед аматорських команд
21 сентября 2017 года.

Після впевненої перемоги в Роздолі з рахунком 1:3, херсонський Кристал приймав Таврію-Скіф на власному полі.

Загалом гра пройшла у невисокому темпі, який зважаючи на результат першого матчу цілком влаштовував господарів.

У першому таймі командам не вдалося відзначитися забитими м'ячами. Гості частіше доводили власні атаки до ударів по воротам з якими впевнено впорався Микита Крюков. Кристал теж мав декілька хороших нагод відзначитися, але не вистачало останньої передачі.

У другому таймі ситуація на полі кардинально не змінилася. Таврія-Скіф, що має склад з доволі вікових гравців, не змогла запропонувати Кристалу більш швидкий та динамічний футбол, а Кристал тримав потрібний собі темп у грі.  Та все ж рахунок було відкрито. До однієї з атак по правому флангу підключився Ярослав Доброхотов, який ударом в нижній кут відкрив рахунок - 1:0.

Під саму завісу зустрічі гості змогли відігратися скориставшись стандартом. Навіс зі штрафного головою замкнув досвідчений Невмивака - 1:1.

В доданий час чудову нагоду мали херсонці щоб вирвати перемогу. Іван Головкін вийшов віч-на-віч з воротарем Таврії-Скіф та був збитий ним за межами штрафного майданчика. Герман Горовий отримав червону картку але призначений за цей фол штрафний до забитого м'яча не призвів.

Таким чином загальний рахунок протистояння 4:2 на користь херсонського Кристала. Наша команда виходить в наступну стадію Кубку України де зустрінеться з криворізьким Гірником, який у двоматчевому протистоянні здолав "Дружбу" з Новомиколаївки 1:1 та 3:4. Базовими днями для проведення матчів 1/8 фіналу є 4 та 11 жовтня 2017 р.

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости

шипшина