"Кристал" поступився "Меліоратору"


21 мая 2017 года.

Відбувся 6 тур у чемпіонаті Херсонської області з футболу. МФК "Кристал Херсон" поступився на виїзді команді "Меліоратор" з Кам'янки Каховського району з рахунком 1:3.

Матч розпочався у доволі високому темпі, за невеликою перевагою херсонців, на що місцева команда відповідала доволі небезпечними контр-випадами. 

Ближче до середині першого тайму ініціатива почала переходити до господарів поля, і в одній із затяжних атак вони відкрили рахунок. Удар з лінії штрафної площі і м'яч від стійки влетів у ворота Чаклярова - 1:0.

«Кристал» пішов відіграватися великими силами. В одній з атак Андрій Барладим опинився віч-на-віч із воротарем суперника, але той врятував свою команду. Чудову нагоду мав Савін, який після подачі кутового пробивав головою, тут вже захисник «Меліоратора» вибив м'яч з лінії власних воріт.

З плином ігрового часу херсонці вимушені були кидати більше сил в напад тим самим залишаючи більше вільного місця у захисті, чим і скористався суперник. В одному з епізодів Савін завозився з м'ячем, який перехопив нападник господарів. Вийшовши у двох на ворота Чаклярова, гравці «Меліоратора» подвоїли рахунок. А невдовзі забили і третій м'яч. Радченко на правому фланзі обіграв двох захисників «Кристала» і влучно пробив у дальній кут, без шансів для Чаклярова - 3:0.

Відіграти один гол "Кристалу" вдалося вже під завісу зустрічі, коли на полі з'явився граючий тренер херсонців Олександр Овчинніков. Саме він і відзначився, вдало зігравши на добиванні.

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости

c8
пап