«Кристал» перемагає миколаївський «Суднобудівник»

«Кристал» перемагає миколаївський «Суднобудівник»
30 октября 2016 года.

Перед поєдинком 16 туру в Херсоні обидві команди мали кадрові проблеми. У миколаївців через перебір карток не зіграли Старорубльовцев і Хохлов. У «Кристала» травмованими залишаються Мартян і Адаменко, а дискваліфікацію відбував Ковальчук. Відбулися зміни і на тренерському містку. Через трьохматчеву дискваліфікацію за інцидент у Хмельницькому гру пропускав головний тренер «Кристала» Сергій Шевцов. А наставник «Суднобудівника» Денніс Люкенс не приїхав у Херсон з особистих причин.

Про це повідомляє прес-служба клубу.

Початку матчу передувала символічна акція. Команду господарів на поле виводили юні футболісти - учасники Спеціальної Олімпіади України. Мета акції - привернути увагу суспільства до руху СОУ та досягнень її спортсменів.

Сама гра почалася успішною атакою херсонців уже на першій хвилині. Ольховський вийшов майже віч на віч із Дмитроченком, але в останній момент захисник завадив форварду пробити. Але тут же Білоусов першим дотиком головою добив м'яч у сітку воріт - 1:0. У першій половині тайму Ольховський мав ще кілька хороших моментів, аби відзначитись. В одному з моментів Віталій пробивав зблизька, але виручив воротар гостей, а на 23 хвилині Шевцов і Остапенко обігрались на фланзі, останній подав до штрафного майданчика, а Ольховський пробив упадінні через себе - красиво, але поряд з поперечиною. Наприкінці тайму Ольховський гостро пробивав головою після подачі кутового, але знов неточно.

У гостей за перший тайм важко згадати навіть напівмомент. Усі спроби миколаївців наблизитись до воріт Касперовича вдало зупиняли захисники «Кристала».

Після перерви «Кристал» продовжив тиснути на ворота гостей. Активними в атаці були Білоусов, Гливий, Шевцов, гострі подачі з флангу виконував Дяченко. На 65 хвилині Фальковський перевів мяч з правого крила атаки ліворуч на Дяченка, той розрізним пасом знайшов Барладима, і Андрій потужно пробив у ближній кут - 2:0. Другий гол зняв питання про переможця. «Суднобудівник» відчутно не додав в атаці, а «Кристал» впевнено продовжив контролювати хід матчу і міг доводити рахунок до крупного.

Гливий не влучив у ворота після навісу Дяченка. Шевцов гостро пробивав з-за меж штрафного майданчика - поряд зі стійкою. В падінні головою навіс Дяченка замикав Тимчук, але Дмитроченко витягнув м'яч із кута. Лише на 87 хвилині у гостей непогано пробив зі штрафного Чаус, але Касперович зіграв надійно.

«Кристал» здобуває другу перемогу поспіль і набирає 22 очки. Херсонці залишаються на 9 сходинці в турнірній таблиці. В останньому матчі першого кола «Кристал» зіграє з «Балканами» на виїзді.

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости

шипшина