Кримінальне провадження за фактом розтрати бюджетних коштів будівельником направлено до суду


5 марта 2018 года.

Нововоронцовським відділом Бериславської місцевої прокуратури здійснювалось процесуальне керівництво у кримінальному провадженні за фактом розтрати бюджетних коштів на загальну суму 256 тис. грн. під час проведення ремонту в одній із загальноосвітніх шкіл Нововоронцовського району Херсонської області.

Під час досудового розслідування встановлено, що підрядник під час здійснення робіт з покрівлі навчального закладу вчинив розтрату бюджетних коштів шляхом завищення обсягів виконаних робіт та внесення до офіційних документів неправдивих відомостей. 

З метою забезпечення відшкодування шкоди завданої внаслідок кримінального правопорушення, накладено арешт на майно підозрюваного вартістю 667 тис. грн.

Крім того, в рамках кримінального провадження прокуратурою заявлено цивільний позов для відшкодування збитків завданих Нововоронцовській районній державній адміністрації.

Нововоронцовським відділом обвинувальний акт у вчиненні злочинів передбачених ч. 4 ст. 191, ч. 1 ст. 366 КК України скеровано до суду для розгляду по суті.

На даний час прокуратурою підтримується публічне обвинувачення у судовому провадженні.

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости

пап