Кореспонденти руху ЧЕСНО зафіксували два факти неперсонального голосування у новому парламенті

Кореспонденти руху ЧЕСНО зафіксували два факти неперсонального голосування у новому парламенті
12 декабря 2012 года.

Першими кнопкодавами стали представники Партії регіонів Юрій Воропаєв, який проголосував замість Віталія Калюжного, та Володимир Малишев, який проголосував за Євгенія Гєллєра.

Порушення відбулося під час голосування за проект Постанови про Лічильну комісію Верховної Ради України сьомого скликання.

Таким чином, представники Партії регіонів порушили принцип особистого голосування, що закріплений Конституцією та затверджений нещодавнім законом про зміни до Регламенту роботи Верховної Ради, проект якого був внесений самими регіоналами.

кнопкодави

кнопкодави

Також, згідно з повідомленням ЗМІ, інші народні депутати також займаються кнопкодавством, тиснучи кнопки за відсутніх у залі "потенційних тушок" батька та сина Табалових.

Нагадаємо, 21 вересня голова фракції Партії регіонів Олександр Єфремов заявив про намір вирішити проблему особистого голосування депутата у Верховній Раді: «Коли ми вибирали кандидатів у народні депутати від ПР, проводилися співбесіди. І кожному з кандидатів було задане одне і теж питання: чи буде він у постійному режимі працювати у парламенті? Усі відповіли ствердно. І якщо спиратися на це, то в наступному скликанні Верховної Ради ми зможемо скоригувати дану проблему».

Сьогоднішнє голосування підтвердило, що наразі для Партії регіонів проблема персонального голосування залишається актуальною.

Додатково:

Сьогодні рух ЧЕСНО розпочав моніторинг перших трьох днів роботи нового парламенту. Аналітики руху дослідять, хто з народних обранців буде голосувати не особисто та прогулюватиме пленарні засідання та роботу комітетів, а також чи з’являться у парламенті нові «тушки».

Детальну методологію дослідження парламенту сьомого скликання буде оприлюднено на початку 2013 року. Результати дослідження новообраних народних депутатів на відповідність усім шести критеріям доброчесності будуть згодом представлені на офіційному сайті Руху.

Джерело

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости

c8
пап