Координаторкою партії «Голос» на Херсонщині буде Марина Войтенко

Координаторкою партії «Голос» на Херсонщині буде Марина Войтенко
4 июня 2019 года.

3 червня 2019 - Святослав Вакарчук зустрівся з обласними координаторами партії «Голос».

Саме вони уповноважені представляти партію у цих 22-х областях України.

Представляти партію «Голос» на Херсонщині буде Марина Войтенко.

«Ми взялися за велику задачу - зміна політики в Україні. І, я впевнений - ми це з вами зробимо. Що таке успішна країна сьогодні? Це три складові: верховенство права, якісний державний апарат і демократія. В світі майже не існує країни, яка би починала з демократії. Тому що демократія - це свобода. Поки держава працює як неправильний механізм, про свободу говорити зарано. Тому наша з вами задача - полагодити державний механізм», - сказав новим членам команди «Голос» Святослав Вакарчук.

Всі нові члени команди пройшли перевірку на відповідність 10 критеріям партії «Голос». Їх завдання - робота з волонтерами, передвиборча агітація та допомога Туру Змін. Ще координатори будуть зв'язковими між центральним штабом партії та місцевими осередками. Вже від сьогодні зі своїми пропозиціями можна звертатися до них.

«Ви - наші голоси по всій країні. Нарешті ми зазвучимо багатоголосним злагодженим хором», - сказала Соломія Бобровська, член команди «Голосу», відповідальна за розвиток регіональних осередків.

Координатори партії «Голос» в областях долучилися також і до політичного крила команди. Після парламентських виборів вони будуть готуватись до місцевих виборів, запланованих на 2020 рік.

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости

пап