Кому дзвонити, коли вбиває поліція? Під ВР вимагають відставки Авакова

Кому дзвонити, коли вбиває поліція? Під ВР вимагають відставки Авакова
5 июня

Під стінами Верховної ради відбувається акція протесту, учасники якої вимагають відставки міністра внутрішніх справ Арсена Авакова.

У цей день очільник МВС має виступити у парламенті з доповіддю щодо резонансних кримінальних подій, зокрема щодо перестрілки в Броварах та зґвалтування жінки у поліцейському відділку в Кагарлику.

Як повідомляє кореспондентка Суспільного з місця події, о 9:00 розпочалася акція "Авакова у відставку". Участини акції кажуть, що причиною таких вимог є нерозслідувані гучні справи та зловживання.

пизда

Вони вважають, що це персональна відповідальність міністра внутрішніх справ. Час від часу вони скандують "Аваков чорт!".

аваков чорт

Нині люди постійно підходять, у багатьох учасників в руках плакати з написами на кшталт "Ні поліцейській державі", "Поліція гвалтує і вбиває", "Безкарність породжує нові злочини. Зупиніть, а не заохочуйте" тощо. На місці гучно лунає музика.

Поліція діалогу поки не називає навіть приблизну кількість людей на мітингу.

Учасники акції пригнали до будівлі парламенту автівку, яку назвали пам'ятником "поліцейському свавіллю". Вони порівняли стару поліцейську машину з реформою поліції.

аваков чорт

У протестах беруть участь активісти арт-руху "Пузанок".

пузанок

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости

c8
пап