Компанія, що ремонтувала огорожу херсонського аеропорту попалася на змові


5 августа 2017 года.

За результатами розгляду звернення Управління служби безпеки України в Херсонській області Херсонським обласним територіальним відділенням Антимонопольного комітету України встановлено, що під час проведення Комунальним підприємством Херсонської обласної ради «Херсонські авіалінії» у серпні 2016 року закупівлі за державні кошти робіт - зведення огорож,  учасники процедури закупівлі узгодили свою поведінку, внаслідок чого конкуренцію між ними під час участі у цих торгах було усунуто.

Про це повідомляє прес-служба АМКУ.

Рішенням адміністративної колегії Відділення такі дії ТОВ «Елби»,  ТОВ «Виробниче об'єднання Техна» та ТОВ «Компанія Техноекспорт» визнано порушенням законодавства про захист економічної конкуренції у вигляді антиконкурентних узгоджених дій, які стосуються спотворення результатів торгів.

За вказане порушення законодавства про захист економічної конкуренції на ТОВ «Елби», ТОВ «Виробниче об'єднання Техна» та ТОВ «Компанія Техноекспорт» в установленому законом порядку накладено штрафні санкції на загальну суму понад 130тис. грн.

Крім цього, відповідно до вимог Закону України «Про публічні закупівлі», за вчинення вищевказаних порушень ТОВ «Елби», ТОВ «Виробниче об'єднання Техна» та ТОВ «Компанія Техноекспорт» на три роки позбавляються права приймати участь у публічних закупівлях.

Нагадаємо, що сума договору тоді склала 42 800 000 гривень.

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости

шипшина