Колишньому "міністру охорони здоров’я Криму" продовжили арешт

Колишньому
4 июля 2018 года.

Розгляд справи колишнього «міністра охорони здоров'я Криму» Петра Міхальчевського, якого підозрюють у державній зраді, перенесено з Херсона до Києва. Учора, 3 липня, Дніпровський районний суд столиці задовольнив клопотання обвинувачення і обрав запобіжний захід щодо Міхальчевського у вигляді тримання під вартою на 60 діб. Про це «Дню» повідомила адвокат Міхальчевського Олена Чернова.

В обґрунтуванні рішення суду щодо продовження терміну тримання під вартою зазначено, що в разі обрання іншого запобіжного заходу підозрюваний може ухилятися від слідства та суду, знищити речі та документи, які мають суттєве значення для встановлення обставин кримінальних правопорушень. Також зазначено, що Міхальчевський має український закордонний паспорт та паспорт громадянина Росії (виданий 11.04.2014), які він може використати для виїзду за кордон або на територію окупованого Криму.

Як писалося раніше Херсонський міський суд тричі продовжував термін тримання під вартою для Міхальчевського. Перший арешт відбувся 8 січня 2018 року терміном на 30 діб. Перед цим, 5 січня, працівники ГУ СБУ в АР Крим провели обшук у власній квартирі Міхальчевського в Києві. Під час обшуку правоохоронці вилучили російський паспорт Міхальчевського, а також службове посвідчення «міністра охорони здоров'я» АРК за підписом Сергія Аксьонова. У квітні СБУ висунула екс-«міністру» нову підозру - перехід на бік ворога в умовах збройного конфлікту.

Адвокат Міхальчевському наполягає на невинуватості свого клієнта, аргументуючи це тим, що він, нібито, не брав участі у незаконному кримському «референдумі» в березні 2014 року, а на посаду міністра охорони здоров'я Міхальчевського обирав конституційний склад Верховної Ради АР Крим, у відповідності до законодавства України. 10 червня 2014 року Міхальчевський звільнився з посади міністра за власним бажанням.

Як пояснив раніше підозрюваний, він виїхав із Криму у 2014 році, бо вважає себе громадянином України і збирався надалі тут проживати і продовжити трудову діяльність. На момент арешту Міхальчевський працював головним лікарем приватної клініки «CitiDoctor».

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости