Колишніх поліцейських з Херсонщини накажуть за неподані декларації


3 октября 2019 года.

Національне агентство з питань запобігання корупції виявило ознаки умисного неподання декларацій 5-ма колишніми працівниками територіальних органів Національної поліції. Суб'єктам декларування було повідомлено про необхідність подати декларації протягом 10-ти днів з дня отримання таких повідомлень. Однак, незважаючи на їх отримання, посадовці декларації не подали.

Не дотримались вимог закону колишні працівники територіальних органів Національної поліції у Волинській та Херсонській областях. Відповідні обґрунтовані висновки будуть направлені до органів прокуратури для здійснення досудового розслідування.

Так, під час контролю своєчасності подання декларацій встановлено, що три посадовці не подали декларації перед звільненням за період, не охоплений раніше поданими деклараціями, 2 - декларації після звільнення за минулий рік.

Умисне неподання суб'єктом декларування декларації карається штрафом від двох тисяч п'ятисот до трьох тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або громадськими роботами на строк від ста п'ятдесяти до двохсот сорока годин, або позбавленням волі на строк до двох років, з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років (стаття 366-1 ККУ).

Теги: назк
Новости по теме
Комментарии (0)

Новости