Коли гривня впаде до 28 за долар: прогноз курсу валют на тиждень

Коли гривня впаде до 28 за долар: прогноз курсу валют на тиждень
14 сентября 2020 года.

Курс української гривні ще дещо знизився і все сильніше наближається до психологічної позначки 28 гривень за долар, торгуючись на рівні 27,95.

Яким буде курс гривні щодо долара цього тижня, 14-18 вересня, розбирався 24 канал.

Цікаво Як долар став світовою резервною валютою: цікаві факти

Яким буде курс гривні цього тижня

Аналітики Forex Club в коментарі 24 каналу прогнозують, що цього тижня гривня ще більше здешевшає та, ймовірно, проб'є психологічну позначку у 28 гривень за долар.

Як змінювався курс з початку пандемії

Березень. На початку березня гривню можна було обміняти за курсом 24,5 щодо долара. Але протягом місяця вона обвалилася до рівня 28 за долар через введення карантинних заходів та панічних настроїв серед населення.
Квітень-травень. Починаючи з квітня, гривня почала стабільно зростати. Наприкінці травня через те, що Україна розплачувалась із зовнішніми боргами, гривня дещо просіла.

Червень. Проте за червень гривня знову зміцнилася до моменту відставки Смолія, який повідомив про політичний тиск.

Липень. У липні гривня падала через невизначеність із незалежністю НБУ, новим головою, а також через заяви з боку Зеленського та влади щодо того, що гривня має бути по 30.

Серпень. Останнього місяця літа гривня зміцнилася, зокрема завдяки експортерам сільської продукції, ціни на яку були вищими, ніж минулого року.
Вересень. Гривня розпочала осінь із девальвації. Станом на 14 вересня курс гривні щодо долара НБУ - 27,90.

Яким буде курс долара у 2020

В умовах кризи гривня рано чи пізно впаде. В оновлений держбюджет-2020 заклали курс гривні щодо долара на рівні 29,5. А МВФ прогнозує ще гірший сценарій для національної валюти - 30 за долар.

Мінекономрозвитку розробили консенсус-прогноз у липні, в якому зібрали різні прогнози. Експерти вважають, що середньорічний курс гривні щодо долара буде 27, а в грудні в обмінниках ми побачимо 28,2.

У держбюджет-2021 поки планують закласти курс на рівні 29 гривень за долар, повідомив прем'єр-міністр Шмигаль.

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости