Книгу херсонця презентують на Львівському форумі видавців


19 сентября 2018 года.

23 вересня в рамках щорічного Львівського форуму видавців відбудеться презентація книги «Свет и тени» Первой республики: Литовское государство в 1918 - 1940 годах». Це видання присвячене сторіччю відновлення Литовської держави, знакової події що відзначається у на всьому просторі від Балтії до Чорного моря у 2018 році.

Книга - перша подібна праця на українських теренах. У ній, в доступному, популярному стилі, доноситься до читача історія литовського досвіду державотворення першої половини ХХ ст.

Ця робота розповість про те як литовський народ жив і розбудовував свою державу у важкий міжвоєнний період (1920 - 1930-х рр.). Для литовців у цей хронологічний відрізок вмістилася ціла епоха. Стала вона добою великої крові і величезних жертв покладених народом з балтійських берегів на вівтар незалежності.

Окреме місце займає питання україно-литовських взаємин. 

Ц заході візьмуть участь Артем Петрик, кандидат історичних наук,  Вітаутас Йокубаускас - доктор гуманітарних наук (історія) (Інститут історії та археології Балтійського регіону, Клайпедський університет), Юрій Капарулін - кандидат історичних наук (Херсонський державний університет), Наталя Дануте Антано Бімбірайте, голова Культурного центру "Україна - Литва", голова товариства "Литовці Херсонщини".

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости

пап