Кива знову намагається стати членом ТСК з розслідування відомостей щодо нападів на Катерину Гандзюк


1 ноября 2019 года.

Ілля Кива знову намагається стати членом ТСК з розслідування відомостей щодо нападів на Катерину Гандзюк та інших громадських активістів.

Про це повідомили у ініціативі "Хто замовив катю Гандзюк?".

"Поки нову Верховну Раду лихоманить від сексуальних пригод депутатів в сесійній залі, один з фігурантів цих скандалів Ілля Кива вже вдруге намагається проникнути до складу ТСК. Його кандидатуру знову подає фракція ОПЗЖ. Інших кандидатів у фракції, на жаль, немає, попри те, що активісти неодноразово наголошували на тому, що Ілля Кива не може бути включеним до складу ТСК. Кива має конфлікт з багатьма активістами і навіть програв суд батькові загиблої Катерини Гандзюк",- пишуть на сторінці у фейсбук.

Крім того, Ілля Кива представляє в ВРУ інтереси міністра МВС, а отже, не зможе бути неупередженим, вивчаючи злочини правоохоронців.

Очевидно, знову подаючи кандидатуру Іллі Киви, фракція ОПЗЖ намагається взагалі заблокувати створення ТСК. А також публічно знецінює роботу всієї Верховної Ради і принижує всіх законотворців.

"Ми розуміємо, що зі складу ОПЗЖ дуже важко обрати кандидатуру, яка би не виглядала як плювок в обличчя українському суспільству, але тим не менше, ми наполягаємо на тому, що Іллі Киви там точно не буде",- вважають активісти.

Теги: кива
Новости по теме
Комментарии (0)

Новости

шипшина