Кирила Сергєєва призначено в.о. директора Агенції регіонального розвитку Херсонської області

Кирила Сергєєва призначено в.о. директора Агенції регіонального розвитку Херсонської області
11 октября 2019 года.

Таке рішення прийняла наглядова рада установи під керівництвом радника голови облдержадміністрації Андрія Богдановича сьогодні, 10 жовтня. Кирило Сергєєв проведе юридичну реєстрацію Агенції та здійснюватиме повноваження керівника установи до моменту призначення директора.

«Під час установчих зборів було вирішено, що директор Агенції визначатиметься шляхом відкритого та прозорого конкурсу строком на три роки, - розповів Андрій Богданович. - А критерії, яким має відповідати кандидат, окреслить наглядова рада».

Також у складі організаційної структури установи утворено допоміжний орган - Раду донорів Агенції. Це дозволить вимагати звітів, контролювати доцільність та рекомендувати шляхи для використання коштів, що були направлені установі донорами, але без втручання у господарчу діяльність Агенції. Розробити положення про Раду має також Кирило Сергєєв.

Варто зазначити, що засновниками Агенції є: облдержадміністрація, облрада, Херсонський національний технічний університет та ГО «Агенція регіонального розвитку Таврійського об'єднання територіальних громад». Конкурс на заміщення вакантної посади директора має бути оголошений найближчим часом.

 

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости

шипшина