Кількох співробітників Національного природного парку "Нижньодніпровький" спіймали на хабарі


5 июня 2019 года.

Співробітники Служби безпеки України викрили на отриманні неправомірної вигоди посадових осіб Національного природного парку «Нижньодніпровський».

Оперативники спецслужби встановили, що керівники двох науково-дослідних природоохоронних відділень заповідника вимагали двадцять п'ять тисяч гривень від місцевого приватного підприємця.

У цю суму зловмисники оцінили вартість щомісячного «абонемента» на вилов риби у водоймах парку без оформлення необхідних дозвільних документів та не притягнення комерсанта до передбаченої природоохоронним законодавством відповідальності. Як кур`єра ділки залучили до оборудки свого знайомого.

Правоохоронці затримали посередника в обласному центрі під час отримання п'ятнадцяти з половиною тисяч гривень - частини хабаря.

У межах відкритого кримінального провадження обом посадовцям оголошено про підозри у скоєнні злочину передбаченого ч. 3 ст. 368 Кримінального кодексу України, посереднику - за ч. 5 ст. 27 та ч. 3 ст. 368 ККУ.

Тривають слідчі дії для вставлення всіх обставин справи та інших можливих фактів протиправної діяльності посадовців. Заходи з викриття зловмисників проводились спільно з Нацполіцією під процесуальним керівництвом Військової прокуратури Херсонського гарнізону.

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости