«Кіборгу» Віталію Григор`єву скасовано повідомлення про підозру

«Кіборгу» Віталію Григор`єву скасовано повідомлення про підозру
17 апреля

Сьогодні, розглядаючи скаргу адвокатів Віталія  Григор'єва, суд скасував рішення слідчого у вигляді повідомлення про підозру, у зв'язку із невідповідністю кримінально-правової кваліфікації фактичним обставинам справи.

Тобто в повідомленні про підозру фактично відсутній виклад обставин, що вказують на перевищення меж необхідної оборони. В тексті підозри формально зазначено, що дії Григор'єва не відповідали небезпеці посягання та обстановці захисту, але пояснення в чому конкретно полягає невідповідність - немає. В решті тексту сторона обвинувачення виклала по суті версію підозрюваного про захист ним свого життя від протиправного посягання.

Віталій Григор'єв - це лісівник "кіборг", який під час виконання своїх службових обов'язків, у вигляді охорони лісу від браконьєрів, здійснив постріл в авто браконьєра, яке рухалось прямо на нього. Внаслідок трагічного збігу обставин браконьєр помер, а Віталію було повідомлено про підозру.

Адвокатами компанії "Міллєр" разом із Мариню Єлісєєвою (директор Регіонального центру з надання БВПП в Херсонській області) подано клопотання про закриття кримінального провадження у зв'язку із відсутністю у діях Віталія складу кримінального правопорушення.

Теги: суд, дбр
Новости по теме
Комментарии (0)

Новости

c8
пап