Керівника Херсонської інспекції призначать з врахуванням позиції ОДА та експертного середовища


9 октября 2014 года.

Начальника Управління Державної архітектурно-будівельної інспекції України у Херсонській області буде призначено з урахуванням позиції обласної держадміністрації та експертного середовища регіону.

Про це повідомляє прес-служба ДАБІ України у зв'язку з поширенням у ЗМІ інформації щодо можливого призначення на посаду керівника Херсонської інспекції Олега Білоглазова.

Посада керівника Управління ДАБІ в Херсонській області на сьогодні є відкритою, а отже на цю посаду Олега Білоглазова ніхто не призначав. Тим більше ніхто не збирався це робити кулуарно, в обхід громадської думки. Жодна офіційна особа Держархбудінспекції не представляла його колективу.

 "Водночас, повідомляємо, що Олег Білоглазов дійсно виявив бажання взяти участь у конкурсі на заміщення посади головного державного інспектора в Управлінні Державної архітектурно-будівельної інспекції України у Херсонській області та пройти стажування, на що має законне право. Звертаємо увагу, що стажування є особливою формою перевірки не лише професійних здібностей працівника, але й ставлення до нього громадськості та експертного середовища. Поряд з тим зазначимо, що посада головного державного інспектора є виконавчою, а не керівною. Бурхлива негативна реакція на появу Олега Білоглазова в Херсонській інспекції для керівництва ДАБІ є потужним сигналом про суспільну думку щодо цієї особи. І, звичайно, позиція громади буде врахована при прийнятті кадрових рішень", - йдеться у повідомленні.

Крім того, напередодні відбулася розмова між головою ДАБІ Максимом Мартинюком та керівником Херсонської облдержадміністрації Андрієм Путиловим, під час якої сторони домовилися, що призначення нового очільника місцевої інспекції відбудеться з врахуванням позиції ОДА та експертного середовища області.

 "Прозорість при прийнятті кадрових рішень, очищення рядів архбудконтролю від носіїв корупційної культури є принциповою позицією керівництва ДАБІ України і ніяких виключень, в тому числі для інспекції у Херсонській області, бути не може", - підсумовує прес-служба ДАБІ.

 

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости

шипшина