«Казки Херсонщини» - проект для молодих херсонців


2 сентября 2016 года.

5 вересня об 11:00 в Кризовому медіа-центрі Херсон (вул. Пилипа Орлика, 30, 1й поверх, 33 оф.) відбудеться прес-конференція Благодійного Фонду "Майбутнє Херсонщини" з теми "«Казки Херсонщини» - проект для молодих херсонців". Фонд представить авторів, ініціаторів, партнерів та нагальні потреби проекту. Унікальність проекту полягає в тому, що аналогів йому немає, а тематика патріотичного виховання є актуальною на часі, як для нашого краю, так і для інших обласних центрів України.

Спікери:

  • Юлія Ситник - голова правління Фонду "Майбутнє Херсонщини", "член Громадської Ради при ХОДА", автор проекту;
  • Братченко Тетяна Георгіївна - представник Херсонського обласного краєзнавчого музею;
  • Іван Солоніцький - начальник Херсонської обласної інспекції пам'яток історії та культури;
  • Глєбушкіна Оксана - комерційний директор ГО "Нова Генерація"
  • Поліна Єрохіна - авторка казок;
  • Наталя Андрощук - авторка казок;
  • Яна Косован - директор студії пісочної анімації "Острів";
  • Світлана Юр'єва - художник-дизайнер проекту

"Казки Херсонщини" починають свою реалізацію з використання коштів міні-гранту проекту «Посилення громадянського суспільства у місцевих громадах», проведеного ГО «Нова генерація» за кошти Національного фонду розвитку демократії США (NED), в якому Фонд переміг, набравши максимальну кількість ваших голосів серед всіх претендентів на сайті. Також мова йтиме про краудфандингову систему залучення коштів, так як проект тепер на Спільнокошті-найкрутішому Всеукраїнському сайті.

 

Благодійний Фонд "Майбутнє Херсонщини" - це молодий Фонд з низкою нових креативних проектів. Головною метою "БФ "Майбутнє Херсонщини" є реалізація своїх цілей та завдань в аспекті соціального розвитку суспільних інтересів, що спрямовані не тільки на краще майбутнє Херсонщини, а й України в цілому. Херсонщина є історично, туристично та стратегічно важливою для держави областю, що має колосальний потенціал розвитку всіх соціально важливих сфер діяльності громадян України.

Теги: казки
Новости по теме
Комментарии (0)

Новости

пап