Карантин в Україні продовжили до 1 листопада: дискотеки і нічні клуби заборонять


26 августа 2020 года.

Уряд ухвалив рішення і продовжив карантин в Україні до 31 жовтня 2020 року включно. До того часу в Україні діятиме карантин у форматі поділу на чотири зони, однак з певним посиленням обмежень. Зокрема, планують заборонити діяльність нічних клубів.

Відповідне рішення Кабмін ухвалив на засіданні 26 серпня, повідомляє 24 канал. Прем'єр Денис Шмигаль зазначив: карантин і надалі буде у форматі зонування.

Влада зазначає: кількість нових випадків стрімко росте, ситуацію потрібно тримати на контролі. Водночас кажуть: суворих нововведень, які були наприклад, у квітні - не буде. Однак під закриття потрапляють нічні клуби і розважальні заклади.

Влада зазначає: саме там відбуваються масові порушення карантину та не має дотримання соцдистанції. Відтак посилять обмеження у зеленій зоні, додавши пункт про закриття розважальних закладів.

Які нововведення карантину:

  • заборонять дискотеки,
  • закриють розважальні заклади - нічні клуби,
  • заборонять діяльність закладів харчування, у яких є організація дозвілля.

Разом із Міністерством культури МОЗ також опрацював заборону проведення концертів. Такі заходи проводитимуть лише спеціалізовані заклади культури, а виступати зможуть лише ті артисти, для кого протягом останнього року концертна діяльність є основним видом заробітку.

 

На доопрацювання цієї постанови Кабмін має один день.

Карантин на всій території України через пандемію коронавірусу запровадили 12 березня.

Після цього його вже шість разів переносили: спершу він мав протривати до 3 квітня, згодом його продовжили до 24 квітня, потім до 11 травня, пізніше - до 22 травня, потім до 22 червня, відтак до 31 липня і зрештою - до 31 серпня.

Протягом липня-серпня ситуація із зараження коронавірусом ускладнилася. В Україні декілька днів поспіль вставновлювали рекорди за кількістю нових інфікованих. Так, цифра нових випадків за добу перетнула позначку у дві тисячі.

Погіршилася ситуація і з кількість шпиталізованих за добу. Якщо на середину травня кількість госпіталізованих з COVID-19 становила 742 особи за тиждень, то у серпні кількість госпіталізованих становила майже 2000.Від 3 серпня в Україні діє новий тип карантину: уся країна поділена на 4 зони, залежно від епідеміологічної ситуації за чотирма показниками.

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости