Каховського міського голову визнано винним у порушенні вимог антикорупційного законодавства


19 января 2018 года.

Прокуратурою області забезпечено участь у розгляді Каховським міськрайсудом протоколу про адміністративні правопорушення, пов'язані з корупцією, за ч. 1 та 2 ст. 172-7 КУпАП відносно Каховського міського голови у зв'язку із порушенням ним вимог щодо врегулювання реального конфлікту інтересів.

Нагадаємо, що на початку березня минулого року працівниками поліції стосовно Каховського міського голови було складено протоколи про адміністративні правопорушення, пов'язані з корупцією.

Встановлено, що упродовж листопада - грудня 2015 року під час засідань сесій Каховської міської ради міський голова ні усній, ні в письмовій формі не повідомляв (самостійно публічно не оголошував) про наявність у нього реального конфлікту інтересів та позитивно голосував за прийняття сесіями рішень щодо його особистого преміювання та передачі в оренду землі своїй дружині для обслуговування нежитлової будівлі з торгово-офісними приміщення, власником якої вона є.

Слухання справи неодноразово переносилося у зв'язку із неявкою міського голови у судове засідання.

Постановою суду від 29.11.2017 посадовця визнано винним у порушенні вимог антикорупційного законодавства, проте провадження закрито з підстав перебігу строків накладення адміністративного стягнення, передбачених ч. 3 ст. 38 КУпАП. Указане рішення суду першої інстанції 12.01.2018 набрало законної сили.

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости

шипшина