Каховський водоканал злив газеті мера 150 тис. грн

Каховський водоканал злив газеті мера 150 тис. грн
21 апреля 2020 года.

Комунальне виробниче управління "Каховський водоканал" уклало договір на надання інформаційних послуг в газеті "Каховські новини" на суму 150 тис. грн.

Про це йдеться у договорі, опублікованому на Прозорро.

Гроші отримає фізична особа-підприємець Мошенський Олександр Олегович.

Цікаво, що копію договору каховські комунальники не опублікували, що є порушенням Закону.

Пікантності ситуації додає факт, що газета "Каховські новини" належить родині міського голови Андрія Дяченко і вже підписала договір з міським управлінням освіти.

"Лишень заплатиш якійсь газеті - її відразу називають твоєю. Засновницею газети є Неля Федченко. Я до неї стосунку не маю", - сказав представнику ІМІ в Херсонській області міський голова.

Проте, повідомляє представник ІМІ, відповідно до опублікованих на сайті даних, редакція розташована за адресою магазинів "Скрєпка" і "Мебліні", які належать дружині міського голови.

"Так, редакція газети розташована в приміщенні, яке належить нашій родині, за договором оренди", - розповів Дяченко. І додав, що не бачить у цьому конфлікту інтересів.

"Договір укладено з ФОП Мошенським. Він є видавцем газети та не є моїм родичем. Тому ніякого конфлікту інтересів я тут не бачу", - заявив Андрій Дяченко.

Офіційно засновницею газети є Неля Федченко. У її компанії, директором якої є дружина мера, водоканал нещодавно купив канцелярію

Раніше ми повідомляли, що Каховського міського голову звинувачують у піарі на продуктових наборах для городян.

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости