Каховський водоканал злив газеті мера 150 тис. грн

Каховський водоканал злив газеті мера 150 тис. грн
21 апреля

Комунальне виробниче управління "Каховський водоканал" уклало договір на надання інформаційних послуг в газеті "Каховські новини" на суму 150 тис. грн.

Про це йдеться у договорі, опублікованому на Прозорро.

Гроші отримає фізична особа-підприємець Мошенський Олександр Олегович.

Цікаво, що копію договору каховські комунальники не опублікували, що є порушенням Закону.

Пікантності ситуації додає факт, що газета "Каховські новини" належить родині міського голови Андрія Дяченко і вже підписала договір з міським управлінням освіти.

"Лишень заплатиш якійсь газеті - її відразу називають твоєю. Засновницею газети є Неля Федченко. Я до неї стосунку не маю", - сказав представнику ІМІ в Херсонській області міський голова.

Проте, повідомляє представник ІМІ, відповідно до опублікованих на сайті даних, редакція розташована за адресою магазинів "Скрєпка" і "Мебліні", які належать дружині міського голови.

"Так, редакція газети розташована в приміщенні, яке належить нашій родині, за договором оренди", - розповів Дяченко. І додав, що не бачить у цьому конфлікту інтересів.

"Договір укладено з ФОП Мошенським. Він є видавцем газети та не є моїм родичем. Тому ніякого конфлікту інтересів я тут не бачу", - заявив Андрій Дяченко.

Офіційно засновницею газети є Неля Федченко. У її компанії, директором якої є дружина мера, водоканал нещодавно купив канцелярію

Раніше ми повідомляли, що Каховського міського голову звинувачують у піарі на продуктових наборах для городян.

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости

чаплинка