Каховська райрада повертається за рідною адресою


12 февраля 2020 года.

Змінити своє місцезнаходження на своїй останній сесії вирішила Каховська районна рада. Останні два роки вона разом зі своїми комунальними установами та закладами була «прописана» в будинку культури Малокаховки. Хоча де-факто вони залишались у своїх старих приміщеннях у Каховці і виїжджати з них навіть не планували.

Єдиною постраждалою в цій історії, за словами заступника міського голови Каховки Антона Перемежка, виявилась громада міста.

- Після прописки в Малокаховці райрада почала спрямовувати податки з доходів фізичних осіб до бюджету цієї сільради, - пояснив він. І додав, що через це міськрада збиралась подавати на районну раду до суду.

За офіційним повідомленням Каховської міськради, через порушення районними колегами Податкового кодексу України місто не отримало у 2018 році 421 тис. грн. податку, а торік - 332 тис. грн.

Свого часу керівництво райдержадміністрації спростовувало ці звинувачення посадовців міста. Мовляв, податки з зарплати працівників апарату райради завжди спрямовувались до районного бюджету. Проте в міськраді стверджують, що відтепер вони сплачуються до бюджету міста.

Олег БАТУРІН.

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости