Кабмин отправил Херсонщину в пятерку худших регионов

Кабмин отправил Херсонщину в пятерку худших регионов
27 сентября 2013 года.

У Кабміні складено рейтинг областей України за соціально-економічними результатами роботи влади за перше півріччя 2013 року. Так , Закарпаття , Херсон , Волинь , Львівщина та Сумщина визнані найгіршими регіонами України за висновками уряду.

Як повідомляє Главком , ефективність керівників всіх регіонів оцінювалися за вісьмома критеріями . Підсумковий документ , крім глав обласних адміністрацій , також направлений до Адміністрації президента.

Замикає список Сумська область , визнана найгіршою і яка зайняла останнє 27 місце у зведеному рейтингу Кабміну. Найгірші оцінки роботи Сумського губернатора Юрія Чмиря дісталися за провал економічних показників . Регіон потрапив до числа найгірших за напрямами «державні фінанси» , «розвиток споживчого ринку » , «ринок праці». На 26- му місці Львівська область , її глава , на відміну від колег -аутсайдерів , був призначений на посаду лише півроку тому. Тому урядова « двійка» - швидше за все , лише привід замислитися. Область відстає з економічного розвитку .

За другий квартал 2013 року , а це вже відбулося при правлінні Шемчука , регіон опустився в урядовому рейтингу на п'ять сходинок. Але найбільший обвал зафіксований у випадку з Волинською областю . Регіон з початку року погіршив свої позиції на 10 пунктів. Старожил - губернатор Борис Клімчук , який керував регіоном ще за часів Кучми , може втратити прихильність Януковича з подачі уряду. Компанію йому можуть скласти Микола Костяк та Олександр Лакида .

Керівники Херсонщини та Закарпаття також плетуться в хвості . Херсонщина провалила інвестиційне спрямування , Закарпаттю немає чим похвалитися в економіці та фінансах.
к пояснюють джерела в Кабміні , з наближенням президентської кампанії вага таких урядових висновків росте і саме вони можуть стати підставою для кадрових рішень президента .

За інформацією видання , відповідальний за регіональну політику заступник глави Адміністрації президента Сергій Ларін вже готує пропозиції щодо перестановок в областях. Янукович напередодні виборів повинен бути керівником , знаючим , що відбувається на місцях , і тому вже в 2014 році , своїх посад може позбутися половина губернаторів.

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости

ХДАУ