Юрий Одарченко поблагодарил аппарат Херсонской ОДА

Юрий Одарченко поблагодарил аппарат Херсонской ОДА
26 августа 2014 года.

Об этом он написал на своей страничке в фейсбук. Кроме этого он высказал благодарность и на сегодняшнем аппаратном совещании.

"Я хочу щиро подякувати апарату Херсонської обласної державної адміністрації. Саме апарату. Тим людям, які кожен день, на мізерну заробітну платню, виконують роботу, без якої зупиниться весь державний механізм. Я хочу подякувати тим, хто забезпечує виконання тих рішень, які приймалися мною протягом цього періоду. Я хочу подякувати тим, хто без жодного заперечення залишався в приміщення ОДА до глибокої ночі, розуміючи, що їх робота потрібна для держави." - пишет Одарченко.

"Багато хто любить звинувачувати "чиновників" в усіх бідах України. Я не заперечую, що є багато нехороший людей у державній службі, багато хто роками знаходився на керівних посадах. Але прошу Вас ніколи не забувати, що реальну роботу щоденно виконують тисячі чоловіків та жінок, які просто щоденно працюють на благо України. Вони працюють тихо, без піару, але вони тиж патріоти України.
Хтось краще, хтось гірше, але я можу сказати одне: для мене було честю працювати з нинішнім складом апарату обласної державної адміністрації.
Дякую Вам усім. Ви найкращі.
" - благодарит Одарченко сотрудников.

"Тримайтеся і пам*ятайте: ви всі служите Україні. Тільки їй." - призваж уже экс-губернатор.

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости

пап