Юні науковці академічного ліцею імені О. В. Мішукова – найкращі в області

Юні науковці академічного ліцею імені О. В. Мішукова – найкращі в області
9 марта 2017 года.

Наприкінці лютого 2017 року завершився ІІ етап одного з наймасовіших та найпрестижніших інтелектуальних конкурсів серед учнівської молоді - Всеукраїнський конкурс-захист науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України.

Традиційно результативно на конкурсі виступили учні Херсонського академічного ліцею імені О. В. Мішукова. За підсумками проведення ІІ етапу конкурсу МАН України ліцеїсти посіли двадцять одне призове місце, що є найкращим показником серед загальноосвітніх навчальних закладів області.

За словами директора академічного ліцею Галини Бібік, науково-дослідній роботі серед учнів приділяється особлива увага.

«Починаючи з 8 класу ми привчаємо ліцеїстів до проведення науково-пошукової роботи через написання наукових рефератів, які відрізняються від наукових досліджень МАН лише за обсягом, а всі інші вимоги одинакові. Учні 9-10 класів під керівництвом учителів ліцею здійснюють написання курсових робіт, і кращі з цих робіт журі рекомендує до участі в конкурсі МАН наступного навчального року. Ми пишаємося тим, що наші випускники вже більше 110 разів здобували перемоги на фінальному, ІІІ етапі Всеукраїнського конкурсу МАН України. І ті учні, які вже у квітні цього року братимуть участь у Всеукраїнському етапі конкурсу, мають високі шанси доповнити перелік наших переможців», - зазначає директор ліцею Галина Бібік.

Теги: ліцей
Новости по теме
Комментарии (0)

Новости

c8
пап