Євген Карась запросив Мангера пройти поліграф

Євген Карась запросив Мангера пройти поліграф
24 мая

Лідер С14 Євген Карась запросив Мангера пройти справжній поліграф. Про це він написав на своїй сторінці в соцмережі Facebook.

"Ви помилково пройшли тест на водія маршрутки у ТОВ "Херсонавтотранс".

Профспілку і центр підготовки водіїв цієї структури очолює пані Тетяна Пономарьова, яка збрехала Вам, що Ви на тестуванні в "центр детекции лжи ариадна". Аріадна знаходиться в сусідньому депо, але комп'ютер-поліграф був зайнятий розрахунками калібровки валу для автобуса "Богдан".

Щиро радіємо, що Ви нарешті перестали відмовлятися від проходження тесту. І шукаєте надійних фахівців по автомийках сонячної Херсонщини.

Не треба! Оплата проїзду(не маршрутками!) і тестування - лягає на нашу сторону. Просимо Вас прибути до Києва.

Тестування пройде в 2 етапи:

1. Будь-яка авторитетна ТОПова компанія з тестування на поліграфі. Заходим в гугл, кидаємо монетку і обираємо довільно з топів. Цим компаніям довіряє ринок. Їхня репутація дорого коштує. Їх не купити за копійки як тести завідуючої гаражем Тетяни Віталіївни.

2. Фахівець, який тестував детективів НАБУ, а зараз ми інколи звертаємося до нього для тестування активістів, якщо виникають підозри щодо доброчесності або роботі на спецслужби. Цьому фахівцю довіряємо ми", - йдеться у повідомленні.

Також Євген Карась закликав Мангера не боятись, а довести свою невинуватість за рахунок С14.

 

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости

шипшина