Євген Карась запросив Мангера пройти поліграф

Євген Карась запросив Мангера пройти поліграф
24 мая 2019 года.

Лідер С14 Євген Карась запросив Мангера пройти справжній поліграф. Про це він написав на своїй сторінці в соцмережі Facebook.

"Ви помилково пройшли тест на водія маршрутки у ТОВ "Херсонавтотранс".

Профспілку і центр підготовки водіїв цієї структури очолює пані Тетяна Пономарьова, яка збрехала Вам, що Ви на тестуванні в "центр детекции лжи ариадна". Аріадна знаходиться в сусідньому депо, але комп'ютер-поліграф був зайнятий розрахунками калібровки валу для автобуса "Богдан".

Щиро радіємо, що Ви нарешті перестали відмовлятися від проходження тесту. І шукаєте надійних фахівців по автомийках сонячної Херсонщини.

Не треба! Оплата проїзду(не маршрутками!) і тестування - лягає на нашу сторону. Просимо Вас прибути до Києва.

Тестування пройде в 2 етапи:

1. Будь-яка авторитетна ТОПова компанія з тестування на поліграфі. Заходим в гугл, кидаємо монетку і обираємо довільно з топів. Цим компаніям довіряє ринок. Їхня репутація дорого коштує. Їх не купити за копійки як тести завідуючої гаражем Тетяни Віталіївни.

2. Фахівець, який тестував детективів НАБУ, а зараз ми інколи звертаємося до нього для тестування активістів, якщо виникають підозри щодо доброчесності або роботі на спецслужби. Цьому фахівцю довіряємо ми", - йдеться у повідомленні.

Також Євген Карась закликав Мангера не боятись, а довести свою невинуватість за рахунок С14.

 

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости

пап