Як забезпечити активну громадську діяльність у Зеленопідській ОТГ?

Як забезпечити активну громадську діяльність у Зеленопідській ОТГ?
5 апреля 2019 года.

9 квітня о 10:00 в залі засідань Зеленопідської сільської ради (Херсонська обл., с. Зелений Під, вул. Миру, буд. 12) відбудеться публічна консультація із заінтересованими сторонами щодо проблеми відсутності організованої громадської діяльності в ОТГ.

Мешканці Зеленопідської ОТГ не цікавляться життям громади та не ведуть організованої громадської діяльності. Це поглиблює недовіру жителів до влади та гальмує розвиток ОТГ. Тому громадська організація "Центр UA" спільно з представниками ради Зеленопідської територіальної громади, комунальних установ та місцевими жителями обговорять, як створити умови, які б допомогли мешканцям Зеленопідської ОТГ Херсонської області стати активнішими.

Питання публічної консультації:
1. Якою має бути довгострокова стратегія ОТГ для підтримки громадських ініціатив?
2. Як залучити мешканців до вирішення проблем ОТГ?
3. Які джерела фінансування можна залучити для вирішення проблеми?

Учасники публічної консультації:

  • Галина Лобунько, голова Зеленопідської сільської ради
  • Валентина Долинич, спеціаліст з питань соціально економічного розвитку та інвестиційної діяльності Зеленопідської сільської ради
  • Валентина Нікітіна, інспектор культурно-масової роботи Зеленопідської сільської ради
  • Юлія Закриницька, вихователь дитячого садка, Зелений Під
  • Сергій Нікітенко, регіональний представник ГО "Центр UA" у Херсонській обл.
За додатковою інформацією звертайтеся до представника ГО "Центр UA" в Херсонській області Сергія Нікітенка - (050) 547 05 59.

Захід відбувається за фінансової підтримки Програми для України з розширення прав і можливостей на місцевому рівні, підзвітності та розвитку "U-LEAD з Європою". Програма "U-LEAD з Європою" спільно фінансується Європейським Союзом та його країнами-членами Данією, Естонією, Німеччиною, Польщею та Швецією.

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости

шипшина