Як Херсонщина користувалася порталом Є-data у 2016 році


10 января 2017 года.

Веб-портал використання публічних коштів Є-data опублікував аналітичний звіт за 2016 рік.

Звіт включає динаміку наповнення порталу новими кабінетами, проблеми і труднощі, з якими стикаються розробники і користувачі Є-data, активність користування ресурсом та інші статистичні дані. 

За даними звіту, у Херсонській області із 1106 службових кабінетів незареєстрованими залишаються 107. Наразі в усіх зареєстрованих кабінетах області розміщено 378 666 документів. Це акти, договори, звіти, додаткові угоди. 

Важливо відмітити, що рівень наповнення кабінетів інформацію по Україні збільшився. На початок року лише 76% службових кабінетів були заповнені. На кінець року даний показник склав 91%.

За активністю клієнтів Херсонщина посідає 10 місце в Україні. На нашу область припадає 3% користувачів порталом. Найбільше користувачів у Києві - 34%. 

Довідка. Є-Data - це офіційний державний інформаційний портал у мережі Інтернет, на якому оприлюднюється інформація про використання публічних коштів та реалізується ідея «Прозорого бюджету». Мета проекту: Створити відкритий ресурс, який забезпечить повну прозорість державних фінансів та задовольнить право громадськості на доступ до інформації. Доступ до інформації, оприлюдненої на єдиному веб-порталі використання публічних коштів, є вільним та безоплатним, що надає можливість задоволення публічного інтересу щодо процесів контролю, утворення, розподілу та використання публічних коштів розпорядниками та одержувачами коштів Державного бюджету України, бюджету Автономної Республіки Крим і місцевих бюджетів, органами Пенсійного фонду, підприємствами, а також фондами загальнообов'язкового державного соціального страхування.

 

 

 

Теги: едата, звіт
Новости по теме
Комментарии (0)

Новости

шипшина