Іван Вінник звинуватив Надію Савченко у державній зраді


19 января 2017 года.

Член депутатської фракції БПП Іван Вінник заявляє про вчинення позафракційним депутатом Надією Савченко кримінального правопорушення за фактом вчинення умисних дій на шкоду територіальній цілісності та суверенітету України. Відповідне звернення до Служби безпеки України він оголосив на засіданні комітету Верховної Ради з питань національної безпеки і оборони 18 січня. Про це повідомляє "Українська правда".

Вінник просить СБУ відкрити кримінальне провадження щодо Савченко за державну зраду. "Хотів би звернутися до представників СБУ і зробити заяву про кримінальне правопорушення по факту вчинення умисних дій на шкоду територіальної цілісності та сувернітету, національної безпеці України за попередньої кваліфікації ст 11 - державна зрада. Факт провадження ви зобов'язані зареєструвати", - сказав він.

Вінник звинуватив Савченко у переговорах з терористами і у підіграванні ворогу України. Також Вінник запропонував виключити Савченко з комітету нацбезпеки.

"Я готова захищатися перед судом, перед будь ким. Я не порушувала жодних законів України", - зазначила у свою чергу Савченко.

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости

c8
пап