"Інформація частково коректна", - Херсонська ОДА про результати моніторингу Верігіної


21 января

Департамент здоров'я Херсонської облдержадміністрації інформацію представниці Уповноваженого з дотримання прав жителів АР Крим та м. Сімферополь Ірини Верігіної про результати моніторингу КПВВ "Чонгар" вважає частково коректною.

За інформацією департаменту здоров"я області, яку надали Суспільному, наразі відсутній зворотній зв'язок з ДП "Реінтеграція та відновлення". А міністерству охорони здоров'я ще 2020 року відправлено запит на надання чотирьом медичним працівникам можливості зняття з самоізоляції осіб, які пройшли тестування.

Причиною недоліків у департаменті називають відсутність додаткового фінансування з державного бюджету та самоусунення від виконання Постанови КМУ ДП "Реінтеграція та відновлення".

Тим не менше, пункт працює, робота організована працівниками товариства Червоного Хреста з 9:00 до 16:00 та працівниками КНП "Каланчацький ЦПМСД" і КНП "Каланчацька ЦРЛ" з 9:00 до 15:00

Як повідомляють у департаменті, вистачає і тестів. По 500 експрес-тестів розподілено на кожен КПВВ. До МОЗ направлено запит на перерозподіл тестів з метою отримання цільових експрес-тестів для КПВВ, так як на теперішній час використовуються тести, розподілені наказами МОЗ для жителів Херсонської області

З моменту роботи пунктів на двох КПВВ скористалися послугою усього 9 осіб. Всі отримали негативні результати. Це дані на 20 січня 2021 року.

Нагадаємо, 20 січня на своїй сторінці у Facebook представниця Уповноваженого з дотримання прав жителів АР Крим та м. Сімферополь Ірина Верігіна поділилася результатами моніторингу пункту проведення експрес - тестування на КПВВ "Чонгар" і зазначила, що Херсонська ОДА наразі не забезпечила належне функціонування пункту на визначення короноварісу на КПВВ.

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости