ХКТС отримав штраф за маршрут 25-а


16 августа 2017 года.

За результатами розгляду колективного звернення жителів с. Інженерне м. Херсона щодо невиконання КП «Херсонкомунтранссервіс»  умов договору про організацію перевезень пасажирів на міському автобусному маршруті загального користування №25-А «сел. Молодіжне - Центральний ринок» у м. Херсоні, Херсонським обласним територіальним відділенням Антимонопольного комітету України  розглянуто справу про порушення законодавства про захист економічної конкуренції як Перевізником так і Управлінням транспортної, дорожньої інфраструктури і зв'язку Херсонської міської ради.

Дослідженням встановлено, що Управлінням транспортної, дорожньої інфраструктури та зв'язку Херсонської міської ради 16.12.2016 було проведено конкурс з перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах загального користування, зокрема, і маршруту №25-А.

За результатами даного конкурсу КП «Херсонкомунтранссервіс» визнано переможцем на відповідному маршруті та між Управлінням транспортної, дорожньої інфраструктури та зв'язку Херсонської міської ради і перевізником укладено договір від 21.12.2016 №16 про організацію перевезень пасажирів.

Не дивлячись на це, КП «Херсонкомунтранссервіс» протягом тривалого проміжку часу, а саме з лютого 2017 року по теперішній час не здійснювало перевезення пасажирів на маршруті №25-А «сел. Молодіжне - Центральний ринок», чим порушило умови Договору та затверджений Організатором паспорт маршруту №25-А.

Такі дії Перевізника, рішенням адміністративної колегії Відділення визнано порушенням законодавства про захист економічної конкуренції у вигляді зловживання монопольним (домінуючим) становищем на ринку.

На порушника накладено штраф, відповідно до вимог законодавства про захист економічної конкуренції.

Крім цього, цим же рішенням адміністративної колегії Відділення визнано, що бездіяльність Організатора у вигляді нездійснення належного контролю за діяльністю Перевізника, що створило умови для вчинення останнім порушення законодавства про захист економічної конкуренції, є порушенням законодавства про захист економічної конкуренції у вигляді антиконкурентних дій органу місцевого самоврядування.

Рішенням адміністративної колегії Відділення КП «Херсонкомунтранссервсі» зобов'язано привести свою діяльність у відповідність до умов укладеного з Управлінням транспортної, дорожньої інфраструктури і зв'язку Херсонської міської ради договору про організацію перевезень пасажирів на міських автобусних маршрутах загального користування, а Організатора зобов'язано посилити контроль за діяльністю
КП «Херсонкомунтранссервіс».

Теги: амку
Новости по теме
Комментарии (0)

Новости

c8
пап