Херсонводоканал виконує роботи на ГНСК


4 сентября 2018 года.

Наприкінці серпня фахівцями Херсонводоканалу виконуються заплановані роботи із заміни одного з п?яти насосних агрегатів на  головній насосній станції каналізації міста (ГНСК).

Бригадами служби каналізації, електроцеху та механічного цеху підприємства було встановлено сучасний насос датської фірми «GRUNDFOS», замінено вхідний та вихідний трубопроводи, виконано ремонт та бетонування фундамету для насосу. Обладнання придбано через систему ProZorro за кошти інвестиційної складової тарифу на послуги Водоканалу. Вартість насосу - 2 млн.грн.

Оновлення насосно-силового обладнання на ГНСК дозволить зменшити його енергоспоживання: при збереженні продуктивності потужність нового насосу складе 250 кВт (було 315 кВт). Почергове використання насосів, яке задається автоматично за допомогою частотного перетворювача, забезпечить економний режим експлуатації обладнання та запобігне його предчасному зносу за рахунок точного підтримання заданого тиску. Заміна насосу на ГНСК дозволить також підвищить рівень надійності станції оскільки насос здатен працювати навіть при затопленні машинного залу.

Довідка. ГНСК введена в експлуатацію 10 серпня 1975 року. Фактична потужність - 35 тис.м3/добу (54% від загального обсягу водовідведення).

Енергоспоживання - 10,8% від загального енергоспоживання підприємства (45% від енергоспоживання об'єктів водовідведення).

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости