Херсонцям розповіли про переваги та недоліки нелегального працевлаштування

Херсонцям розповіли про переваги та недоліки нелегального працевлаштування
15 сентября 2017 года.

Про переваги та недоліки нелегального працевлаштування в Україні та за кордоном учора говорили в Херсонській обласній універсальній науковій бібліотеці ім. Олеся Гончара на семінарі «Нелегальна робота: чи є переваги?», що проходить у рамках проекту «Шлях до успіху». Інформаційно-освітній проект, який існує вже три роки завдяки плідному партнерству бібліотеки та Херсонського міського центру зайнятості, покликаний підвищити конкурентоспроможність осіб на ринку праці, що тимчасово залишилися без роботи, а також сприяти підвищенню особистісної ефективності людини.

Під час інформаційного заходу учасники дізналися про види неофіційного працевлаштування та ризики, які очікують людину, що погодилася на працю без підписання трудового договору, ознайомилися з основними етапами офіційного оформлення на роботу.

Особлива увага була приділена актуальному питанню сьогодення - нелегальній роботі за кордоном. Слухачі семінару дізналися, як розпізнати нечесну агенцію із працевлаштування, як правильно оформити документи, куди звертатися за інформаційною та юридичною допомогою, якщо закордонний роботодавець порушує права робітника-мігранта.

Теги: робота
Новости по теме
Комментарии (0)

Новости

шипшина