Херсонцям розкажуть, що на фінішній прямій пропонують кандидати у Президенти


16 апреля

У середу, 17 квітня о 17.00, у приміщенні Hubway - Перший в Херсоні креативний простір (м. Херсон, вул. вул. Перекопська 151/4) ГО "Центр UA" презентуватиме результати аналізу передвиборчих програм кандидатів у президенти, які вийшли у другий тур.

За президентське крісло у другому турі боротимуться два кандидати - Петро Порошенко та Володимир Зеленський. Аби зробити раціональний та виважений вибір, варто ознайомитися з їхніми обіцянками з офіційних документів - передвиборчих програм. Саме тому аналітики ГО "Центр UA" дослідили позиції кандидатів у ключових сферах політики, які належать до компетенцій президента. Зокрема, у сфері національної безпеки та оборони, зовнішньополітичної діяльності, розподілу владних повноважень, прав людини та внутрішньої політики.

Підтримуючи одного з кандидатів, виборці підписуються під його програмним документом щодо змін у країни на найближчі 5 років. Тому знати те, що пропонує потенційний переможець президентських перегонів - необхідний мінімум кожного відповідального виборця.

Презентуватиме:
? Сергій Нікітенко, представник ГО "Центр UA" в Херсонській області

Тривалість заходу - одна година. Вхід вільний.

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости

шипшина