Херсонцям розкажуть про результати дослідження безпеки міста


13 июня 2017 года.

15 червня об 11:00 у малому залі Херсонської міської ради «Громадський центр «Нова генерація» презентує результати дослідження щодо оцінки безпеки міста мешканцями Херсона.

Також автори дослідження запропонують для обговорення кроки, покликані покращити взаємодію поліції, органів місцевої влади та громади, щоб краще попереджати злочинність, посилити правопорядок та місцеву безпеку.

«Громадський центр«Нова генерація» проводив дослідження у партнерстві з п'ятьма іншими громадськими організаціями протягом січня-квітня 2017 року в межах проекту «Безпечне місто». Дослідження базувалось на інтерв'ю 34 учасників 4 фокус-груп: активістів, молоді, жінок та батьків дітей різного віку, на індивідуальному («face to face») опитувані 300 осіб та он-лайн опитуванні 49 осіб.

У заході візьмуть участь представники патрульної поліції м. Херсон, представники виконкому Херсонської міської ради, депутати Херсонської міської ради, голови районних у місті рад, голови ОСББ та ОСН, представники громадських організацій, представники ЗМІ.

Довідка. Проект «Безпечне місто: об'єднуємо зусилля заради якісних змін у громаді», що здійснюється ГО«Громадський центр «Нова генерація» за підтримки Програмної ініціативи «Права людини і правосуддя»Міжнародного фонду «Відродження», покликаний налагодити сталі зв'язки між поліцією, місцевою владою та громадськістю міста Херсона, запровадити принцип «community policing» через створення комунікаційної тристоронньої платформи та залучити активних членів громади міста до виявлення місцевих проблем у сфері безпеки міста.

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости