Херсонцям розкажуть про підсумки проекту «Активізація громади м. Херсон для подолання проблем внутрішньо переміщених осіб»


25 июля 2017 года.

27 липня об 11:00 у конференц-залі "Конгрес" за адресою: м.Херсон, вул.Ярослава Мудрого,7 відбудеться прес-конференція з підсумків роботи за 2015-2017 роки проекту «Активізація громади м. Херсон для подолання проблем внутрішньо переміщених осіб».

У 2015 році між Представництвом Європейського Союзу в Україні та управлінням соціальної політики Херсонської міської ради був підписаний контракт з імплементації проекту щодо сприяння інтеграції внутрішньо переміщених осіб на території м.Херсон шляхом тимчасового розміщення та розселення, надання соціальних послуг та соціального супроводу, а також стимулювання їх економічної активності.

Протягом 2015 - 2017 років було проведено базовий ремонт та устаткування приміщень гуртожитків комунальної власності для розміщення переміщених осіб (загальна площа більше 3 тис. м2); надані соціальні послуги, юридична та психологічна підтримка силами соціальних працівників (в тому числі з числа переміщених осіб), забезпечено первинною соціальною допомогою; організовано навчання та перенавчання вказаних осіб, а також цикл тренінгів з підприємницької активності.

Теги: ВПО, житло
Новости по теме
Комментарии (0)

Новости