Херсонцям можуть зробити перерахунок оплати за тепло, якщо у квартирах немає необхідного температурного режиму

Херсонцям можуть зробити перерахунок оплати за тепло, якщо у квартирах немає необхідного температурного режиму
23 ноября 2017 года.

Якщо після подачі теплоносія, у квартирах немає необхідного температурного режиму, херсонці можуть звернутися до енергетичної інспекції теплопостачального підприємства.

Це єдиний законний спосіб, аби абоненту зробили перерахунок оплати за тепло та він не сплачував за недоотриману послугу.

Про це 22 листопада в ефірі програми «Ранок на Скіфії» розповів в.о. директора Департаменту ЖКГ Херсонської міської ради Олексій Войтенко. За його словами, виклик енергетичної ї інспекції - це також можливість вплинути на обслуговуючу організацію (ЖЕК або ОСББ) аби та усувала проблему.

Згідно відповідної постанови Кабміну, у випадках порушення кількісних або якісних показників послуги з опалення, споживач викликає представника енергетичної інспекції теплопостачального підприємства для обстеження житла та здійснення вимірів температури повітря у квартирі.

За результатами обстеження складається та підписується акт, який надається до абонентської служби підприємства. У разі відхилення температури повітря в квартирі від нормативної, здійснюються відповідні перерахунки оплати за послуги з теплопостачання.

Згідно з нормативами, в кутових кімнатах температура в опалювальний сезон має бути +20 градусів, а в усіх інших - не нижче +18.

Теги: жкх, тарифы
Новости по теме
Комментарии (0)

Новости

шипшина