Херсонців запрошують відвідати тренінги Школи розвитку молоді


16 августа 2018 года.

9 серпня відбувся перший модуль Школи розвитку молоді у Херсоні, що проходить на базі Першого в Херсоні креативного простору Hubway.

Темою тренінгу було "Як не здаватись лідером, а бути ним!". Головний спікер сшколи Оксана Д'яченко не тільки розповіла про лідерські якості, але й провела декілька практичних вправ на пізнання себе та виявлення своїх сильних і слабких сторін.

Уже сьогодні о 18.30 відбудеться наступний тренінг, тема якого - "Конфліктологія"

Школа розвитку молоді - це чудова можливість розвинути в собі якості лідера, що є такими необхідними у сучасному світі. Протягом місяця учасники школи матимуть можливість навчитися презентувати себе та формувати свій індивідуальний стиль спілкування і поведінки, що впливає на ефективність лідерства. Також учасники дізнаються як перетворювати ідеї в проекти та методи ефективної комунікації.

Головний спікер школи Оксана Д'яченко - керівник центра адаптації та саморегуляції (Херсон)

Реєстрація на тренінги проходить за посиланням - https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSf_9f6TuO05FczbGHP7W6qsrA4qBUf6CqDPtzgtF15XwYW1PQ/viewform

Участь безкоштовна.

Проект проводиться за ініціативи молодіжної організації «Спектр.ЮА» та Центру адаптації та саморегуляції при підтримці управління молоді та спорту Херсонської міської ради на базі першого в Херсоні креативного простору Hubway.

 

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости

c8
пап