Херсонців запрошують на акцію "Ти зайняв чуже місце"


29 марта 2017 года.

Херсонські громадські організації "Ініціатива на захист прав людей з інвалідністю" та «Велід» проведуть у обласному центрі просвітницьку соціальну акцію «Ти зайняв чуже місце». Про це йдеться у повідомленні на офіційній сторінці ГО у Фейсбук.

Під час акції 30 березня о 16:00 на парковці біля ТЦ "Епіцентр" активісти перевірятимуть можливість залишити свою машину на спеціально виділених місцях паркування для автомобілів людей з інвалідністю.

Громадські активісти, шляхом безпосереднього спілкування з автомобілістам, які залишають свої автомобілі на місцях позначених знаком для людей з інвалідністю, хочуть нагадати про одне з головних правил дорожнього руху - бути поважним один до одного, не принижувати гідність інших учасників руху. Адже культура поведінки на дорозі багато в чому визначає і особистісну культуру водія, як людини.

Крім того, такі дії є порушення водіями правил дорожнього руху, за які передбачена відповідальність згідно ст. 1521 Кодексу про адміністративні правопорушення.

Акція спрямована на підвищення соціальної компетенції водіїв і буде продовжена шляхом поширення серед водіїв просвітницької листівки «Ти зайняв моє місце» на паркувальних майданчиках крупних громадських закладах.

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости

пап