Херсонців запрошують долучитися до створення Стратегії розвитку міста


29 сентября 2020 года.

Міський голова Володимир Миколаєнко запрошує представників херсонського бізнесу та громади долучитися до роботи над створенням Стратегії розвитку м. Херсона до 2030 року.

Cвоїми думками стосовно розвитку громади та її майбутнього можна поділитися тут: https://forms.gle/HeUQ1E6Cx9qbAyyx7

Як відомо, у 2020 році закінчується дія Стратегічного плану економічного розвитку міста Херсона, розробленого у рамках проєкту USAID «Економічний розвиток міст». У зв'язку з цим, ініційовано розроблення оновленого Стратегічного плану економічного розвитку міста Херсона до 2030 року.

Також необхідність переоцінки стратегічних пріоритетів розвитку міста визначили у ході проведення дослідження експертами ОБСЄ у рамках проєкту «Діалог заради реформ та суспільного єднання в Україні». Дослідження громади м. Херсона експертами ОБСЄ проводилося протягом грудня2019 року - січня 2020 року.

"У березні 2020 року представниками ОБСЄ проведено робочу зустріч з представниками виконавчих органів міської ради, депутатського корпусу та громадськості міста щодо можливості розробки Стратегічного плану економічного розвитку м. Херсона до 2030 року.У ході проведеної роботи прийнято спільне рішення - звернутися до проєкту Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) «Демократичне врядування в Східній Україні» щодо надання експертної підтримки на розробку Стратегії розвитку м. Херсона до 2030 року", - йдеться у зверненні Володимира Миколаєнка.

У червні 2020 року проведено відеоконференцію з представниками USAID, у ході якої визначили перші кроки, які необхідно зробити для розробки Стратегії міста. Нині очікується відповідь від донора щодо подальшої співпраці у цьому напрямку.

Наприкінці серпня 2020 року створено робочу групу з розробки Стратегії розвитку м. Херсона до 2030 року, яка розпочала роботу і затвердила План заходів із розроблення проєкту Стратегії розвитку м. Херсона до 2030 року.

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости

пап