Херсонців запрошують долучитися до акції "LOTS OF SOCKS"


6 марта

Щороку 21 березня у Всесвітній день людини з синдромом Дауна тисячі людей одягають різнокольорові шкарпетки - як символ додаткової хромосоми.

Таким чином, люди на собі відчувають, як це бути особливим, не таким, як усі, а друзям і колегам пояснюють чому вони так одягнуті.

Дата 21 березня - не випадкова, вона символізує унікальну для людей із синдромом Дауна наявність копії однієї з хромосом 21-ї пари. У більшості людей - їх 46, а в тих, хто має цей синдром, - 47.

Як свідчать статистичні дані, ймовірність народження дитини з синдромом Дауна становить 1:700 всіх новонароджених і не залежить від раси, місця проживання, способу життя або соціального становища батьків.

У Херсоні акцію «LOTS OF SOCKS» проводить Херсонська обласна організація підтримки дітей з синдромом Дауна та їхніх сімей «Сонячні діти Херсонщини».

Щоб долучитися до акції, необхідно зателефонувати за номером 0997029588 (Ірина) і замовити яскраві шкарпетки з логотипами акції.

Цього року зібрані кошти будуть направлені на розвиток інклюзивної театральної студії «Світло в тобі», у якій займаються діти, в тому числі і з синдромом Дауна. Студійці зустрічаються у інклюзивному просторі дитячих мрій «Сонячний світ», який створила ГО «Сонячні діти Херсонщини».

 

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости

пап