Херсонців запрошують до Української Академії Лідерства

Херсонців запрошують до Української Академії Лідерства
31 мая 2017 года.

Українська Академія Лідерства (УАЛ) анонсує відбір студентів на 2017-2018 рік.

УАЛ - це програма особистісного та суспільного розвитку, головним елементом якої є 10-місячний курс розвитку особистості та лідерства для випускників середніх шкіл. Програма побудована на поєднанні елементів фізичного, емоційного та інтелектуального розвитку на основі цінностей Академії. Тривалість програми - 10 місяців (вересень 2017 - червень 2018). Складовими програми є постійний саморозвиток, робота в команді, поглиблене навчання, волонтерство, дослідження України та світу.

Студентами Академії можуть стати 16-18-ти річні випускники шкіл, коледжів, які прагнуть розкрити власний потенціал, розвиватись та змінювати на краще Україну та навколішній світ.

Для участі необхідно заповнити заявку на сайті join.ual.org.ua до 10 червня. Кандидати будуть проходити декілька етапів відбору.
Навчання в Академії безкоштовне, існує лише вступний внесок у розмірі 2000грн. Решту витрат для студентів покриває інвестиційний фонд Western NIS Enterprise Fund, що створений урядом США через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID).

Теги: УАЛ
Новости по теме
Комментарии (0)

Новости

пап