Херсонців навчать як організувати громадський антикорупційний моніторинг державних закупівель на місцевому рівні


9 февраля 2015 года.

12-13 лютого 2015 року у Херсоні за адресою вул. Радянська, 7 («Конгресс-холл») відбудеться семінар "Як організувати громадський антикорупційний моніторинг державних закупівель на місцевому рівні" за підтримки Європейської Комісії.

Організатори: Центр політичних студій та аналітики (Київ) і ГО «Агенція громадської журналістики «МІСТ» (Херсон)

Семінар буде корисним і цікавим для активістів місцевих громадських організацій, журналістів, представників органів місцевого самоврядування та державної влади.

Під час семінару учасники ознайомляться з видами корупції, отримають практичний досвід використання законодавчих механізмів для виявлення корупції та навчаться знаходити корупційні ризики на місцевому рівні. Питання, які будуть розглянуті під час семінару:

• Види корупції та корупційні ризики;

• Корупція на місцевому рівні: зловживання з публічними фінансами, майном, земельні махінації;

• Відкритість та прозорість органів влади як запорука боротьби з корупцією.

Джерела та способи отримання інформації. Сайти та регламенти органів влади. Доступ до публічної інформації: як правильно скласти інформаційний запит?;

• Бюджетний процес в Україні: участь громадськості;

• Як провести антикорупційне журналістське розслідування на місцевому рівні;

• Співпраця НУО з органами публічної та виконавчої влади.

Організатори забезпечують з проживання та харчування учасників, транспортні витрати тим, хто мешкає не в місті Херсоні, компенсуються.

Для участі у семінарі необхідно заповнити електронну форму  до 10 лютого 2015р.

Деталі за телефоном 0505470559. Захід відбудеться в рамках проекту «Створення і впровадження державної системи контролю за коштами «Відкритий бюджет». Виконавцем проекту є ГО «Центр політичних студій та аналітики». Проект фінансується Європейським Союзом. Регіональний партнер проекту у місті Херсоні - ГО «Агенція громадської журналістики «МІСТ» (Херсон)

Теги: семинар
Новости по теме
Комментарии (0)

Новости

шипшина