Херсонці зібрали купу призів на конкурсі "Лови фейк"


7 мая 2019 года.

Експертне журі обрало переможців конкурсу Інституту масової інформації "Лови фейк", який тривав з 1 по 31 березня.

Конкурс проводився в трьох номінаціях: І. Виявлення фейків у медіа; ІІ. Виявлення фейкових зображень у медіа; ІІІ. Виявлення неправдивих заяв політиків у медіа.

У кожній номінації було визначено по три переможці з гонорарним фондом: перше місце - 5000 грн, друге місце - 4000 грн та третє місце - 3000 грн.

У номінації "Виявлення фейків у медіа" перше місце посіла Олена Поліщук (м. Житомир). Друге місце - Олександра Рожкован (м. Херсон) та Надія Крапчина (м. Миколаїв), третє місце - Олеся Ланцман (м. Кілія, Одеська область).

У номінації "Виявлення фейкових зображень у медіа" перше місце посіла Христина Боровкова (м. Херсон). Друге місце - Олександра Рожкован (м. Херсон) та третє місце - Оксана Пелих (м. Львів).

У номінації "Виявлення неправдивих заяв політиків у медіа" перше місце посів Святослав Шпачинський (м. Бердянськ, Запорізька область). Друге місце - Костянтин Філенко (м. Херсон), третє місце - Оксана Пелих (м. Львів).
Конкурс проводиться завдяки підтримці американського народу, що була надана через проект USAID "Медійна програма в Україні", який виконується міжнародною організацією Internews.

Мета конкурсу - популяризація якісної журналістики, виявлення фейків, неправдивих заяв політиків та підвищення медіаграмотності населення.

Теги: ими
Новости по теме
Комментарии (0)

Новости

c8
пап