Херсонці заплатять майже 13 мільйонів за чистоту в місті

Херсонці заплатять майже 13 мільйонів за чистоту в місті
14 мая 2015 года.

27 квітня 2015 року Департамент житлово-комунального господарства Херсонської міської ради за результатами торгів уклав договори на прибирання міста і схожі послуги.

Про це сказано в «Віснику державних закупівель».

Всього було розіграно 15 лотів, два з яких були скасовані через відсутність бажаючих.

Так, поки що нікому прибирати 3 кладовища і обрізати 4359 дерев.

Інші лоти дісталися досвідченим і не дуже підрядникам. Ми спробували дізнатися, хто ж буде прибирати наше місто, і скільки це буде коштувати.

уборка херсона

(Для збільшення зображення натисніть на нього)

Отже, лот №1 - послуги з прибирання Дніпровського району дістався приватному підприємству «Алькор». За 1 352 134,97 грн. підприємство надасть 14 послуг по очищенню. Засновником і директором приватного підприємства є екс-депутат Дніпровської районної у місті Херсоні ради від Партії регіонів. Її чоловік Ігор Петрович Ковальчук до 2009 року був начальником міського Управління транспорту, а у 2010 році балотувався в міську раду від партії «Батьківщина».
Фірма виграє тендери на послуги з озеленення та очищення міста з 2009 року.

уборка херсона
Лот№2 - прибирання вулиць від проспекту Ушакова до Дніпровського району дістався приватному підприємству «Фірма «Шуменський». За 8 видів послуг місто заплатить фірмі, зареєстрованій в приміському селищі Куйбишеве 286 090,68 грн. Засновником і директором приватної фірми є Аркуша Олена Федорівна. Раніше фірму очолював Валерій Новіков, який також був директором ТОВ «Шумен». Пізніше фірму очолював Євген Сокрут, який у 2010 році балотувався від Комуністичної партії робітників і селян до Херсонської міської ради. Членом фракції КПРС у Херсонській обласній раді з 2006 року  була досвідчена у питаннях ЖКХ Альона Ротова. У 2008 році компанія вигравала тендери на ремонт житлових будинків у Херсоні.

уборка херсона
Найдорожчий лот №3 - прибирання вулиць в центрі міста дістався приватному підприємству "КП "ЦЕНТР". За 13 найменувань послуг, приватна фірма, з назвою співзвучною комунальному підприємству, отримає 2 047 481,86 грн. Нещодавно зареєстроване підприємство очолює Наталія Башкірова. Більше про компанію нічого не відомо.

уборка херсона
Прибирання Таврійського мікрорайону дісталася приватному підприємству «Грінпарксервис». За лот №4 місто заплатить 985 740,67 грн., і отримає 9 найменувань послуг. Засновниками підприємства є Наталія Жуковська, Сергій Красильніков і Ольга Кіріяк. Остання досить давно працює на цьому ринку, як приватний підприємець. Сергій Красильников є засновником і директором ТОВ Еліта-Професіонал, що спеціалізується на прибиранні офісів. У минулому році компанія виграла тендер на прибирання обласного Центру зайнятості. Сам «Грінпарксервис» виграє тендери на очищення міста з 2011 року. В тому ж році фірма прибирала будинок міської податкової інспекції.

уборка херсона

уборка херсона

уборка херсона
Співзвучне з комунальним підприємством ТОВ «Дніпровський» виграло відразу три лоти. Зареєстроване в липні 2014 року підприємство буде прибирати Житлоселище і Центр (лот №5) за 883 686,11 грн., а так само Міський та Комсомольський парки (лоти №№10, 11). Прибирання Міського парку обійдеться місту 551 006,15 грн., а Комсомольського - 953 270,05 грн. Засновником ТОВ «Дніпровський» є Тетяна Текутьева, директором Роман Щербина. Раніше компанія тендерів на прибирання не вигравала.

уборка херсона
Шуменський мікрорайон (лот №6) буде прибирати ТОВ «Терен Південь». За 9 послуг ця компанія попросила 645 239,48 грн. До речі, ТОВ «Таврійський» просило за цей лот 610 917, 57 грн., а ПП «Фірма «Шуменський» взагалі готова була прибирати за 539 645,61 гривень. Але перемогу віддали «Терену». Виявилось, що ці фірми відмовилися надавати послуги, так як помилилися в розрахунках. Засновником цієї компанії є Яна Окунєва, а сама компанія є правонаступником ліквідованого ПП "Ш У М Е Н". Яна Окунєва так само є засновником ТОВ «Шумен». А ось директором ТОВ з 22 жовтня 2014 року є Олександр Татарин. Нещодавно він виконував обов'язки директора комунального підприємства «Гарантія». Сама «Гарантія», до речі, в тендері участі не брала.

уборка херсона
Мікрорайон «Острів» буде прибирати ТОВ «Херсонавтокомунсервис». За лот №7, який включає в себе 13 найменувань послуг, місто заплатить 222 333,28 грн. Засновниками компанії є Андрій Ігнатенко і Дмитро Гайтан. Директор Сергій Комаров. Кінцевим власником є колишня голова обласного АМКУ, і чиновник Міністерства оборони Альона Ротова. На зорі своєї кар'єри директором ТОВ «Херсонавтокомунсервис» був нинішній заступник глави «Укроборонпрому» Сергій Пінькас. Зазначене ТОВ виграє тендери на прибирання та вивіз сміття з 2011 року.

уборка херсона

уборка херсона

уборка херсона

Прибирати бульвар Мирний, Потемкінский і Покровський сквери (лот №8), а також Парк Слави (лот№ 9) буде ФОП Садова. Вона ж надасть місту послуги по обрізанню з проріджуванням крон дерев механізованим способом з вивезенням (лот №14). Її послуги обійдуться місту в 578 826,66 грн., 924 502,43 грн., 357 429,17 грн., відповідно. Приватний підприємець Світлана Садова вигравала торги на прибирання в 2013 році. Вона є засновником ТОВ «Вельвічія», яке постійно виграє тендери на прибирання не тільки в Херсоні, але й у сусідньому Цюрупинську. 
уборка херсона
Прибирати проїзну частини вулиць міста механізованим способом буде не миколаївська фірма ТОВ «Карс Клінінг», яка кілька років поспіль вигравала тендери, а херсонське приватне підприємство «Корабел-комфорт». Засновниками компанії є Костянтин Олександрівський, Маргарита Усенко, Людмила, Галина і Олександр Яковенко та депутат Херсонської міської ради Юрій Цепелев, а директором - Сергій Абакумов.
Послуги фірми депутата обійдуться місту в 3141360,92 грн.

Загалом міська влада в 2015 році витратить на прибирання Херсона 12 929 102 гривень. Залишається лише проконтролювати якість цих послуг, та доцільність витрачання бюджетних коштів.

Публікацію було створено в рамках проекту «Створення і впровадження державної системи контролю за коштами «Відкритий бюджет», який впроваджується Громадською організацією «Агенція громадської журналістики МІСТ» за фінансової підтримки Європейської Комісії в Україні.

Дизайн: Олександр Шашило

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости

шипшина