Херсонці взяли участь у чемпіонаті Європи та міжнародних змаганнях зі спортивного туризму


17 октября 2017 года.

З 5 по 8 жовтня 2017 року на базі табору «Сонячний», що у селі Гаразджа Луцького району Волинської області, відбулися чемпіонат Європи та міжнародні змагання зі спортивного туризму.

Змагання були організовані Міжнародною Федерацією спортивного туризму, Федерацією спортивного туризму України, Українським державним центром туризму і краєзнавства та обласним Центром туризму, спорту та екскурсій.

У змаганнях взяли участь 17 команд з Литви, Білорусі, різних областей України - Донецької, Дніпропетровської, Запорізької, Миколаївської, Полтавської, Херсонської, Рівненської, Львівської, Волинської, а також з міста Києва.

Херсонську область представляла команда вихованців гуртка «Спортивний туризм» (керівник Ю. Гевко) Херсонського Центру позашкільної роботи у складі 4 чоловік: Грушицький Юрій, Горват Наталія, Колдунов Володимир, Міщерякова Дар'я.

Перші два дні відбувались особисті змагання, де спортсмени виборювали звання мемпіона. Спочатку спортсмени змагались на короткій дистанції з пішохідного туризму, облаштованій на туристському полігоні табору. З перших хвилин було видно, що боротьба буде досить запеклою, адже спортсмени демонстрували дуже високий рівень спортивно-технічної підготовки як серед дітей, так і дорослих.

Результати учасників в турнірній таблиці визначали секунди. Лідерами першого дня змагань стали: серед юніорів - Трошин Андрій з Донецької області та волинська спортсменка Варинюк Софія, серед дорослих - Таланец Артем з Білорусі та Гевко Юлія з Донеччини.

Наступного дня спортсмени долали 8-кілометровий комбінований туристський маршрут, який включав в себе як технічні етапи з туризму, так і завдання з орієнтування на місцевості. На цій дистанції кожен учасник мав можливість самостійно обрати для себе варіант руху. Результат залежав від кількості балів, набраних за виконання завдань та подолання етапів на маршруті. У цьому виді лідери серед дівчат та жінок не змінились - це Варинюк Софія з Волині та Гевко Юлія з Донеччини. Серед чоловіків перемогу здобув Тур Андрій з Донецької області, а серед юнаків - Гроза Єгор з Миколаєва.

Чемпіонами в особистому заліку за підсумками двох днів стали Тур Андрій та Гевко Юлія з Донецької області, Гроза Єгор з Миколаївської та Варинюк Софія з Волинської області. Найскладнішими були змагання на дистанції командної «Смуги перешкод». Відмінну майстерність, технічну підготовку і тактичну дію команди на дистанції продемонстрували спортсмени Донецької, Миколаївської, Полтавської та Херсонської областей серед юніорів, а серед дорослих - команди Донецької області, Білорусі та Литви.

Результати змагань визначались окремо серед учасників міжнародних змагань та чемпіонату Європи, куди входили чотири команди від України - Волинська, Миколаївська, Полтавська та Херсонська області та по одній від Білорусі і Литви.

За результатами 3-денної боротьби переможцями міжнародних змагань зі спортивного туризму серед юніорів стала команда «Азимут» Донецької області, друге місце посіли спортсмени Херсонської, а замкнули трійку лідерів туристи Миколаївської області.

У чемпіонаті Європи зі спортивного туризму перше та друге місця серед юніорів посіли спортсмени з України - команди Херсонської та Миколаївської областей і третіми стали представники Литви.

Серед дорослих перемогу здобула теж команда України - збірна Донецької області, на другу сходинку турнірної таблиці піднялись туристи Гродно (Білорусь) і третіми стали спортсмени з Литви.

Результати виступу команди Херсонського Центру позашкільної роботи.

Чемпіонат Європи:
- в особисто-командних змаганнях на дистанції «Смуга перешкод» команда Херсона посіла 1 місце; в особистому заліку на дистанції «Смуга перешкод» Горват Наталія виборола 2 місце;

- на дистанції «Крос-похід» херсонці завоювала 2 місце;

- в особистому заліку на дистанції «Крос-похід» Міщерякова Дар'я посіла 2 місце;

- в командних змаганнях на дистанції «Смуга перешкод» команда зайняла 3 місце.

У загально-особистому заліку серед дівчат за підсумком двох днів Міщерякова Дар'я виборола 2 місце, Горват Наталія - 3 місце.

Міжнародні змагання:

- в особисто-командних змаганнях на дистанції «Смуга перешкод» команда Херсона посіла 2 місце. на дистанції «Крос-похід» команда - 4 місце.
У командних змаганнях на дистанції «Смуга перешкод» команда виборола 4 місце.

Переможці та призери отримали грамоти, дипломи від організаторів змагань, кубки та медалі, а також сувеніри від господарів змагань.

Теги: спорт
Новости по теме
Комментарии (0)

Новости