Херсонці вже задекларували майже півмільярда гривень доходів


9 апреля 2019 года.

За три місяці деклараційної кампанії мешканці Херсонщини подали до податкових інспекцій 10471 декларацію про майновий стан і доходи, із них 214 надійшли в режимі онлайн через сервіс ДФС «Електронний кабінет». 

Загальна сума самостійно задекларованого доходу сягає 448,8 млн. грн., а податку на доходи фізичних осіб та військового збору - 15,6 млн. грн. та 1,9 млн. грн. відповідно.

До трійки доходів, які лідирують щодо кількості поданих декларацій про майновий стан і доходи, увійшли доходи, отримані від продажу вирощеної сільгосппродукції, рухомого або нерухомого майна та прийняття спадщини.

Зокрема, громадяни - продавці власної сільгосппродукції подали 8341 декларацію та задекларували 49,3 млн. грн. доходів.Херсонці, котрі отримали спадок, вже подали 389 декларацій, загальна сума їх статків сягає 52 млн. гривень.
Також 73 особи разом задекларували 19,2 млн. грн. прибутків, отриманих від відчуження власних транспортних засобів, квартир та іншого майна.

Варто зазначити, що 8 херсонців повідомили про отримання 1,3 млн. грн. іноземних доходів, з яких вони мають сплатити до бюджету 0,2 млн. грн. податку на доходи фізичних осіб та 20,2 тис. грн. військового збору. Задекларовані статки вони отримали в Польщі, США, Великобританії, Канаді та Азербайджані.

Кампанія декларування минулорічних доходів триватиме до 1 травня цього року. 

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости

шипшина