Херсонці успішно виступили на чемпіонаті Європи зі спортивного орієнтування


30 августа 2018 года.

З 23 по 27 серпня 2018 року на території Вижницького району Чернівецької області відбувся чемпіонат Європи зі спортивного орієнтування (рогейн 24 години).

У чемпіонаті взяли участь участь 278 спортсменів, 132 команди із 14 країн Європи.

До складу команди України від Херсонської області увійшли 9 спортсменів: Роман Зажерило, Катерина Кільніцька, Олександр Кільніцький, Юлія Кобець, Єлизавета Зайцева та вихованці гуртка спортивного орієнтування (керівники М.Капара та С.Кобець) Центру позашкільної роботи Херсонської міської ради - Олександр Ілюк, Вікторія Ліхтей, Микита Чернишов та Андрій Шеховцов.

Херсонці виступали 2 командами юніорів: дівчата (Єлизавета Зайцева, Вікторія Ліхтей, Юлія Кобець) і юнаки (Олександр Ілюк, Микита Чернишов, Андрій Шеховцов) та командою дорослих (Роман Зажерило, Катерина Кільніцька, Олександр Кільніцький),

За підсумками змагань чемпіонату Європи вдало виступила команда юнаків у складі Олександр Іллюк, Андрій Шеховцов та Микита Чернишов, яка посіла ІІ місце.

Команда дівчат - Єлизавета Зайцева, Вікторія Ліхтей, Юлія Кобець зайняли 7 місце, а команда дорослих - 29 місце.

Довіідка. Рогейн - командний вид спорту (від двох до п'яти учасників), що поєднує в собі стратегію і тактику, навігацію на пересіченій місцевості, а також фізичну витривалість. Мета команд у змаганнях з рогейну полягає в наборі за встановлений час максимальної суми очок, що присуджуються за відвідування контрольних пунктів, встановлених на місцевості і позначених у мапі змагань. До старту змагань командам дається певний час для планування свого маршруту на місцевості і порядку відвідування контрольних пунктів.

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости

пап