Херсонці урочисто відсвяткували День Збройних Сил України

Херсонці урочисто відсвяткували День Збройних Сил України
7 декабря 2014 года.

В Херсоні вперше за часів української незалежності професійне свято військових - День Збройних Сил України відзначався в найбільшому концертному залі області - ККЗ «Ювілейний».

Захід, ініційований Херсонським міським головою Володимиром Миколаєнком, продемонстрував військовим, які щоденно не зважаючи на холод і вітер, захищають південні степові рубежі нашої області, що херсонська громада безмежно вдячна їм за мир і спокій на херсонській землі.

Захід розпочався з хорового виконання Гімну України. Кращі з військових отримали в цей день нагороди від керівництва міста і області та від військового командування країни. До кожної нагороди їм вручили Державний прапор України як оберіг, що берегтиме їх під час виконання бойових завдань. Військові в свою чергу нагородили найактивніших волонтерів, підприємців, представників міської та обласної влади, священнослужителів за допомогу, яку вони щоденно надають нашому війську.

Отець Сергій Чудінович прочитав молитву за українську армію та мир і спокій на Херсонщині.

З відео зверненням до присутніх звернувся військовий комісар Херсонщини Сергій Кока, який разом з нашими земляками виконує патрулювання в зоні проведення антитерористичної операції. Також присутні змогли подивитися фрагменти фільму про розгортання оборони області навесні цього року, який вже отримав премії на міжнародних телефестивалях.

Кращі міські художні колективи та гості міста з колективу «Джим Бім» підготували для військових концертну програму, яка підкреслила патріотичність херсонців та розуміння ними важливості захисту нашої землі. 

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости

шипшина