Херсонці сплатили 43% задекларованих податків і зборів


3 июля 2019 года.

Cтаном на 1 липня платники податків перерахували до місцевих бюджетів Херсонської області майже половину або 43 відс. або 23,4 млн. грн. від самостійно задекларованих податкових зобов'язань. З них органи місцевого самоврядування отримали 20,3 млн. грн. податку з доходів фізичних осіб та 3,1 млн. грн. військового збору. 

В ГУ ДФС в області наголошують, що відповідно до п. 179.7 ст. 179 Податкового кодексу від 02 грудня 2010 року № 2755-VІ, із змінами та доповненнями, (далі - ПКУ) фізична особа зобов'язана самостійно до 1 серпня року, що настає за звітним, сплатити суму податкового зобов'язання, зазначену в поданій нею річній податковій декларації про майновий стан і доходи.

Згідно з п. 126.1 ст. 126 ПКУ у разі, якщо платник податків не сплачує узгоджену суму грошового зобов'язання протягом строків, визначених ПКУ, такий платник податків притягується до відповідальності у вигляді штрафу у таких розмірах:
при затримці до 30 календарних днів включно, наступних за останнім днем строку сплати суми грошового зобов'язання, - у розмірі 10 відсотків погашеної суми податкового боргу;
при затримці більше 30 календарних днів, наступних за останнім днем строку сплати суми грошового зобов'язання, - у розмірі 20 відсотків погашеної суми податкового боргу.

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости

пап